tsk
ÖN TALEP AYRICALIKLARI İÇİNFORMU DOLDURUN
KONUMUYLA GERÇEK

E5 ve E6’nın kesiştiği bir noktada yer alan Ataşehir; Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye gibi ilçelere komşuluğu ve ana arterlere kolay bağlantısıyla her yere hızla ulaşabilmenizi mümkün kılıyor. İş, alışveriş ve eğlence merkezi olarak konumlanması da Ataşehir’i daha çekici kılıyor.

Ataşehir'in merkezi noktasında son değerli arazi üzerinde yükselen Ataşehir Modern, bölgesinde yatırım gücü en yüksek “yeni” proje olarak öne çıkıyor. Geleceğin projesinde şimdiden yer almanın avantajlarını yaşamak da en az bu proje kadar gerçek.

MİMARİSİYLE GERÇEK

Sadeliği ve şıklığı bir araya getiren ve zamansız çizgileriyle dikkatleri üzerine çeken Ataşehir Modern; Flex, Balance ve Grand 3 kuleden ve göz alıcı dairelerden oluşuyor.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1’e kadar her yaşam tarzına uygun, çekirdek aileden geniş aileye kadar herkesin kalp atışlarını hızlandıracak daireler, Anadolu Yakası’na cazibe katmaya hazırlanıyor.

Siz de İstanbul’u en gerçek haliyle yaşamak istiyorsanız; Ataşehir Modern tam size göre.

GERÇEK LÜKS

İç mimarisindeki her detayı dünyalı çizgilere sahip olan proje size istediğiniz daire dekorasyonunu seçebilme fırsatı sunuyor. Klasik ve modern çizgiler üzerine tasarlanmış iki daire tipinden yaşam tarzınıza ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra teraslı, büyük metrekareli ve yüksek tavanlı özel daireleri ile lüksü en yükseklerde yaşamayı sevenleri çağırıyor.

MANZARASIYLA GERÇEK

Adalar, Marmara Denizi ve İstanbul manzarası seçenekleriyle donatılan Ataşehir Modern’de istediğiniz manzaraya bakma lüksüne sahipsiniz. Benzersiz tasarımıyla 4 farklı manzaraya bakan Gerçek Ataşehir’de, evinizden İstanbul’u yaşamanın farkını hissedeceksiniz.

MEYDANLARIYLA GERÇEK

Büyük meydanların yer aldığı Ataşehir Modern’in keyfi açık havada da devam ediyor. Mağazalar, dinlenme alanları ve süs havuzlarının yer aldığı bu meydanlarda doğayla bütünleşmenin tadını çıkaracaksınız.

SOSYAL OLANAKLARIYLA GERÇEK

Ataşehir Modern’de sınırsız konforu her an yaşamanız için her detay düşünüldü. Fitness salonları, yüzme havuzları, lüks restoranlar, oyun alanları hayatınızı kolaylaştıracak. Ayrıca projede yer alan sinema salonları, yoga stüdyosu, karaoke ve parti odası ise sadece bir asansör uzağınızda...

Arkadaşlarınızla kafelerde keyifli sohbetler yapabilir, yoga salonunda günün stresini atabilir, davet odasında en güzel organizasyonlarınızı kutlayabilir, karaoke odasında çocukluğunuzu yaşayabilir ya da Joy Kitchen’da arkadaşlarınızla yemek yapmanın zevkini sonuna kadar tadabilirsiniz.

Hayattan beklediğiniz küçük ama önemli mutlulukların hepsi Ataşehir Modern’de.

BURASI GERÇEK ATAŞEHİR!
GALERİ